توصیه های کلیدی آقای دکتر میر فرخ نقیبی متخصص پوست و مو در مورد بیماریهای اگزما و پسوریازیس

توصیه های کلیدی آقای دکتر میر فرخ نقیبی متخصص پوست و مو در مورد بیماریهای اگزما، پسوریازیس وحساسیتهای پوستی

ازشایعترین بیماریهای التهابی پوست هستند که علت آنها ترکیبی از زمینه ژنتیکی و شرایط محیطی است. اگزما معمولا با بیماریهای آلرژیک دیگر نظیر آسم همراه می باشد و آغاز آن از سنین نوزادی است.

پسوریازیس نیز یک بیماری مزمن و التهابی پوست با زمینه ژنتیکی قوی است که ضایعات خارش دار ملتهب و همراه با پوسته ریزی از علائم شایع آن به شمار می رود. طبق مطالعات انجام شده این بیماری در مردان و افراد سفید پوست شدیدتر می باشد.

تحریک عالئم پسوریازیس عبارتند از: رژیم غذایی ، نوشیدنی های الکلی ، نور خورشید ، هوای سرد و خشک ، استرس، سیگار و عفونت.

محصوالت زیادی وجود دارد که برای کنترل این بیماری از ماده کورتون، داخل محصول استفاده شده که از عوارض آن میتوان به قرمزی پوست ، موهای زائد ، نازک شدن پوست ،گشاد شدن رگهای زیر پوست ، بروز قارچ پا ، ضخیم شدن ناخن ها و … اشاره کرد.

 

کرم گیاهی رپلربا بهره گیری از عصاره گیاهان خاص دارویی و فاقدکورتون در کنترل بیماریهای پسوریازیس و اگزما (خارش، پوسته ریزی ، سوزش و حساسیتهای پوستی و … ) مؤثر است.

ترکیب اصلی و مؤثر کرم رپلر کاندوال و ماده مؤثر آن هلنالیز می باشد که طی یک سری فعل و انفعالات آنزیمی در کاهش و رفع سوزش ، خارش پوست تاثیرگذار می باشد.

از دیگر ترکیبات مؤثر این کرم روغن جوانه گندم می باشد که سرشار از ویتامین Eو C و اسیدهای چرب ضروری است که از پیری زودرس می تواند جلوگیری کند. به واسطه وجود آلوئه ورا قادر به کاهش التهاب می باشد و به علت داشتن نارگیل زیاد برای پوست ، مشابه یک لوسیون طبیعی عمل کرده و موجب می گردد از خشکی بیش از حد پوست جلوگیری کند و خاصیت ضد باکتری دارد.

به علت موجود بودن عصاره میموزا که از دیگر ترکیبات کرم رپلر است ، این ماده میتواند کلاژن سازی و در نتیجه ترمیم کنندگی در پوست را انجام دهد.

روغن دانه کتان موجود درکرم رپلر موجب کاهش التهابات پوستی و افزایش ایمنی سلولی میگردد. کرم گیاهی رپلر در رفع پوسته ریزی ، خارش ، سوزش ، کاهش التهابات پوستی و ایجاد ترمیم کنندگی در پوست خشک و آسیب دیده بسیار مؤثر است و اثرات آنتی اکسیدانی دارد.

جهت دریافت نمونه کرم گیاهی رپلر می توانید عدد 6 را به 10007076 پیامک نمائید.

عرضه محصولات رپلر در کلیه داروخانه های معتبر سراسر کشور 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *