سوالات متداول کرم گیاهی رپلر

سوالات متداول کرم گیاهی رپلر ( اگزما – پسوریازیس)

 

1-کرم گیاهی رپلر چگونه کرمی بوده و موارد کاربرد آن کدامند ؟

کرم گیاهی رپلر فاقد هرگونه ترکیبات شیمیایی آسیب رسان و کورتیکو استروئیدی (کورتونی) میباشدکاربرد آن عبارتند از : رفع خارش ، سوزش ، التهابات و قرمزی پوست. / رفع خشکی شدید پوست و پوسته ریزی. / رفع عارضه های اگزما، پسوریازیس (داءالصدف ) / رفع عارضه های حساسیت های پوستی/ پاکسازی وترمیم پوست های آسیب دیده و تقویت سلول های پوستی./  رفع ترک های چاقی و لاغری ناشی از زایمان .

2-کرم گیاهی رپلر در چه بیماری های پوستی کاربرد دارد ؟

کرم گیاهی رپلر علاوه بر موارد فوق در کنترل عارضه های ناشی ازبیماری های : لیکن پلان ،اکتیوز پوستی ،و …  سایر بیماری های پوستی که با خارش و سوزش ،پوسته ریزی ، التهاب و خشکی همراه است نقش بسزایی ایفا میکند .

3-مکانیسم عمل کرم گیاهی رپلر چگونه است ؟

کرم رپلر حاوی ترکیبات کاملا طبیعی میباشد که با بافت سبک خود قادر است به داخل پوست نفوذ کرده، رطوبت پوست را حفظ نماید وسلول های مرده را از روی پوست جدا کرده  و موجب رفع پوسته ریزی می گردد.

این کرم مملو از اسید های چرب، مواد آنتی اکسیدانی و ویتامین های D، E، C  میباشد که با تاثیر بر لایه شاخی پوست ضمن برطرف کردن خشکی شدیدآن قادر است با رادیکال های آزاد  مخرب پوست مقابله کرده و باعث تقویت و ترمیم سلول های پوستی آسیب دیده می گردد. این کرم حاوی مواد موثره ای میباشد که از گیاهانی چون چریش(نیم)،آرگان،دانه کتان،همیشه بهار ،جوانه گندم و میموزا فرآوری شده  که باعث رفع خارش و سوزش پوست می گردد و نیز التهابات و قرمزی پوست  را برطرف می نماید

4-مهمترین ترکیبات کرم گیاهی رپلر کدامند ؟

روغن چریش / روغن آرگان / روغن همیشه بهار / روغن دانه کتان / روغن جوانه گندم / عصاره میموزا

5-کرم گیاهی رپلر حاوی چه نوع ویتامین هایی می باشد ؟

این کرم حاوی ویتامین های E /C/ D  بوده و مملو از اسیدهای چرب امگا 3 و امگاه 6 وترکیبات ضد التهاب فراوری شده می باشد

6-نحوه ی مصرف کرم گیاهی رپلر چگونه است ؟

روزی دو بار از کرم گیاهی رپلر در نواحی درگیر استفاده شود .

حتما شب ها یک بار قبل از خواب نیز  استفاده شود.

7-آیا کرم گیاهی رپلر برای کنترل عارضه های اگزما اطفال مناسب است ؟

بله / این کرم باتوجه به ترکیبات کاملا گیاهی و فاقد کورتون خود در بهبود خارش ، قرمزی ، خشکی و التهابات پوستی اطفال بسیار موثر است

8-در بیماران اگزما و پسوریازیس در صورت برگشت بیماری چگونه باید از کرم رپلر استفا ده گردد ؟

توجه به اینکه بیماری های اگزما و پسوریازیس مزمن میباشند  و با عوامل تحریک کننده درونی و بیرونی امکان برگشت دارند پس از پاکسازی کامل پوست به محض رویت اولین علائم  بیماری به مدت 15 روز هر 8 ساعت یکبار از کرم در نواحی درگیر استفاده شود تا بیماری همواره تحت کنترل قرار گرفته و از عود مجدد آن به شدت قبل جلوگیری شود.

نکته :با توجه به اینکه بیماری های مزمن پوستی ( اگزما،پسوریازیس (داءالصدف )و…..)منشا داخلی دارند بهتر است جهت رسیدن به نتیجه مطلوب و عدم بازگشت عارضه های ذکر شده همزمان با مصرف کرم و شامپو رپلر از افشره 8 گیاه پرگاس (پاکسازی و سم زدایی کبد ) استفاده شود .

9-آیا همراه با کرم رپلر می توان از محصولات موضعی دیگر نیز استفاده نمود؟

خیر، با توجه به عدم مشاهده تداخلات ایجاد شده در مصرف همزمان سایر محصولات با کرم گیاهی رپلر، استفاده همزمان آن با کرم ها و پمادهای دیگر توصیه نمی گردد.

10-آیا کرم گیاهی رپلر در درمان کهیر کاربرد دارد؟

خیر

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *