محصولات و تبلیغات ماهواره ای تهدیدی جدی برای سلامتی ما هستند.

 
محصولات و تبلیغات ماهواره ای تهدیدی جدی برای سلامتی ما هستند.
چندین سال است که محصولاتـی در شبـکه هـای ماهـواره ای تبلیـغ  می شوند و به  طرق مختلف در ایران به فروش می رسند. محصـولات آرایشی ، غذایی و درمانی زیادی معرفی  می شوند و ادعـا می گــردد که این محصولات ساخت  کشورهای  اروپایی، آمریکایـی و … بوده و دارای  گواهینامه های معتبر جهانی هستند.
این موضوع   زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند کـه محصـولات درمانی از قبیل قرص ، شربت و … که مستقیم با سلامتی مردم ارتباط دارد تبلیغ  شده و به فروش می رسند.  آیا تاکنون  پیگیـری کـرده اید که محصولی که  ظاهرا ساخت کشور آمریکا یا اروپا می باشد اصلاً در خــود آن کشــور وجـود دارد یا خیـر؟ یا محصولی که تبلـیغ   می شود دقیقا همان محصول موجود در کشور مورد نظر است یا خیر ؟ و اگر محصولات در آن کشورها موجود هستند با چه قیمـت هــایی و در چه مـراکزی  به فـروش می رسـند؟ چـرا محـصولـی که در اروپـا با قیمت ۲۰۰ یـورو حدود (۸۰۰/۰۰۰تومان ) به مصرف کننده  عرضه می گردد آن هم فقط در مراکز خاص درمانی،  در ایران با قیمت ۱۵۰/۰۰۰ تومان  (تـحـویل درب منـزل ) در ماهـواره تبلــیغ  شــده و به فروش می رسـد؟!!
اکثر این محصولات در زیرزمین ها و مکان های غیر مجاز در ایران تولید می شوند که هیچگونه مجوز و استانداردی ندارند.در اکثر موارد جعـبه ، ظرف ، لیبل و دیگر ملزومات بستـه بندی به صـورت غـیر مجـاز در ایـران چـاپ و تـولید می شوند (شبیه نمونه خارجـی ) و مواد داخـل آن ها نیز با روش های غیر استاندارد در محیط های آلـوده تهیـه و پر می شـوند.  اینکه  برای تهیه این محصولات از چه نوع مواد فاجعه آوری استفاده می شـود مبحـث مفصـلی است که  در شمـاره هـای بعـدی به آن می پـردازیم.
البتـه بعضی از محصـولات ماننـد : گـن های لاغــری، انواع لباس و شلـوارهای لاغری نیـز از جـنس درجه ۳ و بی کیفیت چینی می باشـند، که فاقـد استـاندارد لازم می باشند و ایجاد انواع حساسیت های پوستی و عوارض دیگرمی نمایند. امید است که مردم فهیم و هوشـمند ایران تحت تاثیر تبلیغات سیـاه ماهواره ای قرار نگیرند و در مـورد محـصولات تبلیغ شده تحقیقات بیشـتری انجام داده و سلامتی خود ، خانواده و عزیزانشان  را بازیچه دست افراد سودجو قرار ندهند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *